Usługi wod-kan

Zakład budownictwa i usług wodno – kanalizacyjnych. Mając za sobą kilkadziesiąt lat działania na rynku usług wodno – kanalizacyjnych zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie wykonawstwa różnorodnych zadań z tej branży. Usługi wykonujemy jako generalni wykonawcy jak również w konsorcjach i podwykonawstwie.

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług w zakresie:

  • budowy sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych zewnętrznych
  • przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
  • remontów sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
  • zgrzewania doczołowego rur PE, PP
  • pompowni ścieków
  • przepychy pod drogami, torami kolejowymi itp.
  • monitoring TV rur i kanałów
  • układanie kostki brukowej
  • usługa załadunku i rozładunku z zastosowaniem HDS

Posiadamy kadrę wysoko kwalifikowanych fachowców oraz nowoczesny sprzęt do prowadzenia wymienionych prac. Dajemy gwarancję na swoje wykonawstwo na okres 3 lat. Materiały z jakich wykonujemy instalacje, są najwyższej jakości, poparte atestami.

Oferujemy również usługi koparkami różnego typu:

Na czym pracujemy:
koparka KRAMER 808
koparko – ładowarka JCB 3CX CONTRACTOR
koparko – ładowarka JCB 806
koparko – ładowarka HSW Stalowa Wola
koparka TAKEUCHI TB125
mikrokoparka HITACHI UE15
mikrokoparka HITACHI UE30
mikrokoparka SMH 400
minikoparka JCB 8030

 

Inspekcja TV

Możliwość wykorzystania specjalistycznych urządzeń do inspekcji TV pozwala znacznie zredukować prawdopodobieństwo wystąpienia przykrych niespodzianek podczas renowacji czy też naprawy sieci infrastruktury podziemnej.

 

Wykonujemy inspekcję przewodów 12kanalizacyjnych systemem wideo inspekcji rur typu RTE 70/800. System przeznaczony jest do kontroli drożności i uszkodzeń rur o przekroju od 100 mm do 400 mm. Pozwala on na szybkie wykrycie i rejestrację obrazów przeszkód, zatorów, pęknięć oraz innych uszkodzeń powstałych w rurach wodociągowych, kanalizacyjnych itp. Budowa wózka samojezdnego i głowicy wizyjnej pozwala na ich użycie w warunkach całkowitego zalania wodą oraz przy przemieszczeniu wzajemnym rur (pionowym i poziomym) nie większym niż 15% ich średnicy. System umożliwia nakładanie na zapisywany i wyświetlany na monitorze obraz, opisów pozwalających na szybką identyfikację badanego obszaru wraz z jednoczesnym zapisem odległości (metry) przebytej przez sondę oraz procentowe nachylenie badanego odcinka kanału. Do rozpoczęcia inspekcji niezbędne jest dostarczenie przez zlecającego inwentaryzacji geodezyjnej lub wycinka mapy badanego odcinka oraz oczyszczenie kanału z zamuleń i kamieni oraz innych przeszkód, które mogą uniemożliwić przemieszczanie się kamery. Cena za 1 metr inspekcji telewizyjnej jest uzależniona od tego czy jest to sieć nowo wybudowana czy eksploatowana oraz od stanu technicznego eksploatowanych przewodów rurowych